...CZAS NA ZMIANY...
   Home      POMOC DLA INDII
......................
PROŚBA O POMOC. POWÓDŹ W INDIACH.
 
Tereny, na których leży sierociniec Good Samaritain, gdzie pracowałem jako wolontariusz dotknął kataklizm. Ulewy i deszcze zniszczyły uprawy i zabiły zwierzęta. W imieniu Pastora Ratnama zwracam się o pomoc finansową dla ośrodka. Każda złotówka się liczy. 
 
W zeszłym roku grupa kielczan sfinansowała budynku szkoły w wiosce ludzi z najniższej kasty. Projekt kosztował 1 500zł, jest to pierwszy murowany budynek w ich wiosce. Pokazuje to, że za niewielkie pieniądze możemy pomóc bardzo wielu osobom.
 
Proszę o współpracę i kontakt.
Kontakt mailowy (zakładka KONTAKT) lub telefoniczny pod numerem 665 08 30 79.
 
Przy okazji dziękuję wszystkim sponsorom i przyjaciołom sierocińca.
 
 
 
 
ADOPCJA SERCA.
 
Każdy/a z nas może pomóc dzieciom z sierocińca Mission for The Rural People, w południowych Indiach. Każdy/a z nas, może zaopiekować się jednym z dzieci. Nazywamy to adopcją serca.

Adopcja serca polega na utrzymywaniu dziecka, przesyłając pieniądze, które zostają w całości przeznaczone na jego utrzymanie (ubranie, jedzenie, przybory toaletowe). Utrzymanie jednego podopiecznego sierocińca w Vellatur, to tylko 60zł miesięcznie. Pomagając dziecku można nawiązać z nim bliski kontakt. Dla dzieci każdy list od rodziców-sponsorów, to niewyobrażalne szczęście, a nasza pomoc może otworzyć im drogę do lepszego życia.


Koordynuję pomoc dla sierocińca, w którym pracowałem. Nie pobieram, za to, żadnego wynagrodzenia. Pieniądze od wszystkich sponsorów, są wysyłane wspólnie, przez co minimalizuje się koszty transferu.

 
 
ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM/KĄ
 
 Sierociniec w Indiach z otwartymi rękoma przyjmuje wolontariuszy, którzy pomogą w nauce angielskiego, muzyki i obsługi komputerów. Wymagane jest pokrycie kosztów dojazdu z własnych środków.
Proszę o kontakt wszystkich zainteresowanych.
 
 


 
  Hostowane na o12.pl
Copyright © Michał Braun 2009, Wszystkie Prawa Zastrzeżone